UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Dobrze na Mistrzostwach Polski Młodych w zmaganiach w sposobie wolnym spisali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w niedalekim Stargardzie a udział w nim zachowało 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świecie.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a tak 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Dużo z nich zarejestrował się Aleksander Polguj, który w kategorii do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w końcu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle atrakcyjni istniał dodatkowo cel w mierze do 100 kilogramów, w jakim kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursu wzięli także Mateusz Rajkowski, który z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem znacznie odpowiedni z ostatnich chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie jedynie na zawodach ale też na treningach gdzie wylewało się litry potu . Mam możliwość że kolejne lata współpracy przyniosą coraz wyższe końce nie jedynie na arenach kraju tylko także także na matach Europy albo te Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najszybszy weekend w Konkursu Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments