Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W pierwszych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten nowy konwój św. Mikołaja, złożony z własnych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w niniejszym roku tylko 3 z polskich miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie właśnie przez jednych internautów. Na kształt ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje możliwość wybrania wszystkich pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich stanowi jednocześnie Kołobrzeg. Wystarczy, że w dniach do 1 grudnia oddać jak najistotniejszą ilość ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja kończy się w dwóch etapach. W terminie Stanu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dodać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z wymienią miasta nie może mieć polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W wypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto winno stanowić napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Etapu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. To zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Zainteresowani są perspektywę na nowo oddawać poglądy na 10 miast jedynych w Etapie I. W 3 miastach, które zdobędą najwięcej głosów w Czasie II Akcji, zostanie stworzony przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn a pełne rodziny. Będzie można m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wieść gry, konkursy i rozrywki z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments