AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ KIEDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE WAŻNA ZDOBYĆ BILETU U KIEROWCY

W układzie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi mężczyzn i pasażerów.
Od najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej dotyczyć będzie cały zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we wszelkich autobusach zostaną wykluczone z użytku.

Oraz z soboty, 14 marca autobusy ciągnąć się będą dopiero i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym samym rozkład jazdy w dni robocze przestaje być prawy do odwołania. Jak czytamy w profesjonalnym komunikacie Kasa Firmy będzie dodatkowo nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Klienta na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą dostępne bez zmian.

z zmian biuro obsługi mężczyznę w stolicy Firmy nie będzie przyjmować interesantów. – Na wszystkie wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy tylko telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie dostarczyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wstąpieniem do Firmy Można je dostarczać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments