Piąta wygrana z rzędu - "Jesteśmy w grze"

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

Aktulności Informacje Informcje Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Kotwica Kołobrzeg dobrze kończy rundę jesienną w trzeciej lidze piłkarskiej.

Piąta wygrana z rzędu – „Jesteśmy w grze”

 

W zeszłym jesiennym meczu Kotwica skorzystała z Bałtykiem Gdynia 1:0, chociaż koniec tego meczu mógł stanowić znakomitszy. Goście przez niemal całą drugą część występowali w 10., oraz zarazem rzut karny zmarnował Sebastian Deja.

Gola na wartość trzech punktów zdobył Eryk Krysztopowicz. Była toż piąta wygrana Kotwicy z rzędu i choć tuż po meczu trener Petr Nemec był usatysfakcjonowany ze zdobycia trzech punktów, to znaczył, że w atrakcji jego świata brakowało skuteczności. – Teraz do przerwy winno stanowić trzy do zera, a więc dawało nam się łatwiej. Realizujemy w tygodniu treningi strzeleckie, a później tej skuteczności brakuje. Dobrze, że zajmujemy te trzy tematy i dalej stanowimy w atrakcji. Mamy obecnie trzy miesiące, by odpowiednio zrobić się do wiosny i powalczyć o to, o czym wszyscy tutaj marzą. Wymagamy przecież w zimę twardo popracować – powiedział nam tuż po meczu trener Nemec.

Kotwica jest czwarta w tabeli z wynikiem 36 punktów. Liderujący KKS Kalisz wygrał swoje spotkanie a posiada sześć punktów przewagi. Wicelider ze Stężycy gra jutro, i jego wrogiem będzie Mieszko Gniezno,

Czytaj więcej na Kotwica Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments