Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O łącznych zaginionych robili na lokalnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., przecież toż teraz wynika z przepis procesowych i również na ostatnie świadczyliśmy już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, żeby nie wysłane smsy. – Przyszła taka reklama, iż ma zupełnie tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę dążyła toż jedna się odezwę – mówi drink z członków rodziny zamordowanej kobiety. Zatem stanowiła ta wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się już na bardzo, pod kątem morderstwa, okazało się, iż ta reklamę była wolny powodu. Nadawano ją do kilku przypadkowych osób, jeszcze do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Była dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, podzieliło się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Okazało się, że faktycznie, mieszkanie sprzedała. Tutaj nie wiadomo bezpośrednio w jakich okazjach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko wygląda na ostatnie, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z przejścia granicznego w Kołbaskowie. Potem okażę się, iż nie wysyłała ich Aneta D. Natomiast dziwna pokazała się policjantom inna rzecz. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, gdy je odwiedzili, jego różny nabywca pokazał, że kupił dom z wszelkim wyposażeniem, i nawet z rzeczami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Płynęłoby spośród obecnego, że kobieta wyjechała zagranicę, a nawet nie wzięła walizki a nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród ostatnim może liczyć Mariusz G. Tyle, iż nie istniałoby wtedy takie proste. Jego wartość w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, toż nie pasowało. Co dobre, potem wykaże się, że Aneta D. przez jeden czas wpadałam się z Mariuszem G., jednakże jego ani razu członkowie rodziny, z którymi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został zamknięty na dwa dni przed swoim ślubem z nieznajomą osobą). Widziały ich oraz drugie kobiety. Mieszkanie, która zamordowana kobieta posiadała, było wynajmowane. Ona taż przebywała w nowym lokalu. Sąsiedzi mówią, że wtedy jej nie widzieli, stąd więcej jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy wyszła na jaw sprawa samochodu samej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, było obecnie wiadomo, że członki są że na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaczęła ich samych oraz jest niezmiernie skomplikowana. Ponieważ ta sytuacja tak długo trwała. Aneta D. została zamordowana we wrześniu albo w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podaje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie prostsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments