KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Aktulności

Crossfitterzy z centrum nad Parsętą nie zwalniają tempa. W ostatni weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli udział w zawodach „Battle of the Castle” wydawanych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams montowała się z czterech zawodników, z których każdy startował w różnej kategorii. Martyna Świtlińska sprawdziła swoje energii w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody okazywały się z czterech różnych konkurencji oraz finału dla najlepszych sześciu zawodników z konkretnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką przyszło się zmierzyć to trend (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Teraz na wstępie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i wszelki spośród nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to sprawdzian siły, wytrzymałości oraz gimnastyki i jakości, czyli typowy CrossFit.

Do celu przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek spośród nich miło się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w wyniku jednym punktem wywalczyła miejsce na podium oraz istniały obecne dla niej ważne tego rodzaju zawody. Mikołaj Dorosz także dzięki dobremu celowi zapewnił sobie zwycięstwo w bliskiej kategorii. Jedyny w niniejszych zawodach pokazałeś się Damian Świtliński , który powodzenie w „Battle of the Castle” zapewnił sobie jeszcze przed finałem. Dużo do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin wystąpił w silnie obsadzonej grupy wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments