Kołobrzeg może stracić 30 mln.

Kołobrzeg może stracić 30 mln.

Aktulności Informcje Kołobrzeg z Kołobrzegu

Likwidacja opłaty uzdrowiskowej byłaby razem w budżet Kołobrzegu. O ministerialnych planach likwidacji poinformowała Anna Mieczkowska na piątkowej konferencji prasowej. Jak mówiła prezydent Kołobrzegu, wszyscy miejscy radni są zgodni co do tego, że cena uzdrowiskowa powinna stać utrzymana.

Kołobrzeg może stracić 30 mln

Dzięki niej przyszłoroczny budżet miasta istnieje w stopniu uzyskać około 30 milionów złotych. Jak myślała A. Mieczkowska, to końcu samo ile wynosi subwencja oświatowa czy wartość miejskich inwestycji. Opłata uzdrowiskowa i własna miałyby stać zastąpione przez opłatę turystyczną. Ta znajdowała do Ważnego Funduszu Promocji Turystyki, gdzie był podział pieniędzy. Tutaj pojawiają się obawy władz Kołobrzegu. Chodzi o to, że ważna opłata uzdrowiskowa trafiała z powrotem do 45 gmin uzdrowiskowych. Jak dzielone byłyby pieniądze z C.F.P.T.? Tegoż nie wiadomo.

Jak mówiła prezydent Kołobrzegu, temat zniesienia opłaty uzdrowiskowej nie był konsultowany z samorządami. Wyraziła również chęć rozmów z parlamentarzystami naszego świata wszystkich opcji. Dlaczego wartość istnieje tak ważna dla Kołobrzegu? Na gminy uzdrowiskowe montowany jest szereg obostrzeń. W jednym Kołobrzegu, strefa Oraz wtedy sama czwarta powierzchni miasta, na jakiej nie można zlokalizować żadnego przemysłu. To zarówno obostrzenia dotyczące medium oraz delikatniejszy wpływ z podatku od nieruchomości. Opłata uzdrowiskowa miała rekompensować wszystkie te straty. Jeśli pieniądze z ważnego funduszu zostaną przeznaczone na co drugiego, mocno ucierpi budżet Kołobrzegu także nowych polskich uzdrowisk. Na razie to wówczas projekt. Jaki będzie dalszy przypadek tego przedmiotu tzw. Białej Księgi, będziemy wprowadzać na bieżąco.

zobacz również chodzik 2 w 1

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments