KIEROWCA WYPADŁ Z DROGI I DACHOWAŁ

Kierowca wypadł z drogi i dachował

Kołobrzeg KRONIKA POLICYJNA z Kołobrzegu z powiatu

Wracamy do historii poważnego wypadku, do jakiego uzyskało w sobotę rano na trasie wojewódzkiej nr 162, niedaleko ruchu w część Drzonowa. BMW znacznie przekraczające prędkość nagrał policyjny rejestrator umieszczony w radiowozie.

Kierowca wypadł z drogi i dachował

 

Warunki drogowe były niebezpieczne. Jak słyszymy od policjantów, funkcjonariusz wybiera miejsce zatrzymania, które przede ludziom musi być pewne.

Pierwsze takie, było już w samej miejscowości Bogusławiec, gdzie kierowca został nagrany przekraczając dozwoloną prędkość. Tak planowałem być toż przystanek autobusowy. Jednak pracowniki z daleka zauważyli, że tenże stanowił zastawiony, dlatego kierowca BMW odjechał. Kiedy pojazd, za którym biegli na śliskiej nawierzchni po raz drugi rozpędził się do dużej prędkości nie mogli dłużej czekać. Dali znać sygnałami aby zwolnił. Nosili go przejść i doprowadzić do wygodnego miejsca zatrzymania na parkingu na krańcu powiatu kołobrzeskiego, przy tzw. panderozie. Nie wiadomo czy kierowca nie zrozumiał zaś nie zobaczył zaproszenia do zwolnienia. Ze konkretną prędkością miał pokonywać zakręt, kiedy stracił panowanie nad pojazdem. Wtedy wypadł z podróży po prostej lewej stronie, uderzył w drewno i dachował.

W sukcesie wypadku poważnie poszkodowany został 24-letni kierowca BMW. Jechał od Kołobrzegu do Trzebiatowa. Warunki drogowe ostatniego dnia były niesprzyjające. Kierowcy pamiętajcie, aby unikać na śliską nawierzchnię. Oblodzenie lub mokra jezdnia bywa szczególnie niebezpieczna przy małych temperaturach, zwłaszcza rano oraz po zmroku. Noga z gazu!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments